breacum

Kurumsal

Tecrübesi 3 Yıl!

Kurumsal

FİRMA PROFİLİ

Yenilenebilir enerji sektöründe faaliyet göstermek amacıyla 2008 yılında şirket olarak kurulan SEİSO, uzun yıllar enerjinin farklı alanlarında hizmet vermiş olan girişimciler tarafından, Türkiye ve komşu ülkelerde; ürün tedariği projelendirme, mühendislik ve anahtar teslim taahhüt hizmetleri sunmuştur. Bugün SEİSO, Panasonic güneş panellerinin Türkiye’deki tek distribitörüdür.

Uzmanlık alana güneşten elektrik ve ısı üretimi projeleri olan SEİSO, sektörde önemli ve güvenilir bir tedarikçi olmayı amaçlamaktadır. Uzman kadrosu ile Türkiye’deki birçok orta ve büyük ölçekli solar termal ve fotovoltaik sistem uygulamalarında pay sahibi olan SEİSO, yurt dışında da farklı projelere imza atmıştır.

SEİSO genel merkezi, T.C. Enerji Bakanlığı tarafından 2013 yılı sonuna kadar en fazla güneş santrali lisansı verilmesi kararlaştırılmış şehir olan, Konya’da bulunmaktadır. Şirket genel merkezi aynı zamanda Karaman, Niğde, Nevşehir, Kayseri, Antalya, Mersin, Denizli gibi şehirlere yakınlığı bürokratik işlemlerde hızlı yol alınması açısından önemlidir.

Bünyesinde görev yapan uzman mühendis ve teknikerleri ile kısa sürede Türkiye, Orta Doğu, Afrika ve Türkî Cumhuriyetlerde sektörün en önemli oyuncusu olan SEİSO, TOKİ projeleri, kami binaları, sanayi tesisleri, turizm tesisleri, çiftlikler ve konutlar için birçok güneş enerjisi projesini hayata geçirmiştir.

Share

Scroll