seiso.vizyon

VİZYON & MİSYON & AMAÇ

SEİSO Enerji, güneşe dayalı enerji üretiminde lider bir kuruluş olarak;

  • Daha yaşanbilir bir dünyada,
  • Doğayı yok etmeden,
  • Tüm insanların modern hayatın temel bileşenlerine ulaşabildiği,
  • Elektrik ve ısıtma ihtiyaçlarının yerel olarak kolaylıkla sağlanabildiği, güneşe dayalı her türlü teknolojinin sorunsuz biçimde tedarikini sağlamayı hedeflemektedir.

SEİSO Enerji, farklı ülke ve bölgelerdeki müşterilerine, güneşe dayalı enerji üretimi çözümleri sunmayı, bu çözümleri sunarken dürüst, güvenilir, ilkeli ve fikir sahibi bir kuruluş olarak varlığını uzun süreler devam ettirebilmeyi görev edinmiştir.

SEİSO, enerji tüketilen her alanda enerjinin daha verimli elde edilen amacıyla; yenilenebilir enerji kaynaklarından faydalanan etkin ve sürdürülebilir mühendislik projeleri geliştirip uygulanmaktadır. Bu projeler vasıtasıyla enerji maliyetlerini minimize ederken, dünya ekonomisine katkı sağlamayı ve gelecek nesillere yaşanabilir bir doğa bırakmayı amaç edinmektedir. Endüstriyel Tesisler, Turizm Tesisleri, Konutlar, Mimarlık ve İnşaat Firmaları, Kamu Kurum ve Kuruluşları ile Tarımsal Üretim Tesisleri SEİSO’nun çözüm sunduğu temel kitleyi oluşturmaktadır. Özellikle yurt dışında gerçekleştirdiği birçok projede tecrübe ve mühendislik yeteneğini ortaya koyan firmamız; 2015 yılına kadar alanında Doğu Avrupa ve Orta Doğu’nun en iyi mühendislik kuruluşu olmayı hedeflemektedir.

Share

Scroll